Susisiekite su mumis: +370 609 72297 |

Naujos R32 šaldalo dujos

Viską pakeičiantis „mažas“ pokytis
Pokyčiui pasiruošę ne visi. Kai kas priešinasi ateičiai. Tačiau „Panasonic“ ir toliau tikės technologija, kuri gerina žmonių gyvenimą. Todėl dabar pristatome naują oro kondicionierių kartą, kuriuose naudojamas R32 – neįtikėtinai pažangus šaldalas: jį lengva pradėti naudoti, jis nekenkia aplinkai ir yra ekonomiškas. Kokio rezultato sulaukiame? Padidėjusios žmonių ir planetos gerovės. Visada yra žmonių, kurie priešinasi pokyčiams. Bet mes sakome: „Lik sveika, praeitie. Labas, R32.“

Šiandien – „Panasonic“. Rytoj – visi
Pagal Europos reglamentą CE 517/2014 dėl aplinkos apsaugos priežasčių būtina pakeisti fluorintas dujas (F dujas), pavyzdžiu, R410A, tačiau suteikiamas pereinamasis periodas nuo 2017 m iki 2030 m. Bet ar būtina laukti? Ne. Mūsų pasišventimo naujovėms nesužlugdys datos. Todėl mes nedelsėme ir dabar pristatome savo naują oro kondicionierių, kuriuose naudojamas R32 šaldalas, kartą.

buitinio asortimento svarbiausi aspektai 9

Naujos kartos oro kondicionieriai su R32 pažangūs visais aspektais.
Pateikiame jų sąrašą.

1. Pažanga įrengimo aspektu

  • Nepaprastai lengva įrengti, įrengiama praktiškai taip pat, kaip ir R410A. (Tik nepamirškite patikrinti, ar slėgmatis ir vakuumo siurblys suderinami su R32)
  • Šis šaldalas yra 100 % grynas, todėl jį lengviau perdirbti ir naudoti pakartotinai

2. Pažanga aplinkosaugos aspektu

  • Nulinis poveikis ozono sluoksniui
  • 75 % mažesnis poveikis visuotiniam atšilimui

3. Pažanga ekonominiu ir energijos sąnaudų aspektu

  • Mažesnės išlaidos ir didesnės santaupos: - 30 % mažiau šaldalo
  • Didesnis energijos naudojimo efektyvumas A+++, palyginti su R410A
  • R32 naudoja mažiau energijos išorėje esant ekstremaliai temperatūrai

Pažanga nėra vien tik technologija. Tai – požiūris
Lyderiavimas nėra savaime įgyjamas dalykas. Jį būtina pademonstruoti. Dėl šios priežasties mes, „Panasonic“ darbuotojai, kiekvieną dieną dedame pastangas užtikrinti, kad mūsų oro kondicionieriai būtų nepaprastai patikimi ir įspūdingai efektyvūs, keltų kuo mažesnį triukšmą ir darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Visa tai dar papildome rafinuotu ir elegantišku dizainu. Mūsų oro kondicionieriai yra pažangūs viduje ir gražūs iš išorės. Geriausias mūsų pasišventimo įrodymas – pirmavimas šiame sektoriuje pradėjus naudoti R32 šaldalą mūsų visame buitinių oro kondicionierių asortimente. Tai yra didžiulė technologinė pažanga, kurios pagrindu užtikrinama aukšto lygio patogumas namuose ir ideali harmonija su aplinka.

Ką galime pasakyti apie rytdieną?
Mūsų didysis šios dienos iššūkis – kova už aplinkos apsaugą. Kaip šį iššūkį įveikti? Būtina didinti energijos naudojimo efektyvumą ir mažinti energijos sąnaudas, kad mažiau naudotume planetos iškastinio kuro. Taip pat turime naudoti pažangius šaldalus, tokius kaip R32, kuris naudojamas visame mūsų buitinių prietaisų diapazone. Technologijos tikslas visada buvo vienas: padaryti įmanoma tai, kas neįmanoma. Mes, dirbantieji „Panasonic“, esame tvirtai įsipareigoję užtikrinti sveikesnį gyvenimo būdą ir mažinti planetos visuotinį atšilimą. Todėl ir toliau pristatysime pažangius, efektyvius ir patikimus sprendimus. Mūsų pasišventimas pažangai atsirado ne šiandien. Jis atsirado tada, kai „Panasonic“ buvo įkurta – 1918-aisiais. Tad naujoves pristatome jau seniai. Ir ketiname šiuo keliu žengti toliau.

Panasonic šilumos siurbliai

UAB "SVEO grupė"

Dubysos g. 60A, LT-94107 Klaipėda

| +370 611 22484

Įmonės kodas: 303243067

PVM mokėtojo kodas: LT100008892110

AB "Swedbank", banko kodas 73000

A/s: LT32 7300 0101 3818 8299