Susisiekite su mumis: +370 609 72297 |

„Aquarea“ šilumos siurbliai įmonėms

Ekonomiškiausi sprendimai
Naudojant efektyvius „Panasonic“ šilumos siurblius galima žymiai sumažinti energijos sąnaudas įmonėje. Dėl naujausių oro šaltinio šilumos siurblių technologijos, įskaitant kompaktiškas vieno bloko sistemas, patobulinimų šie įrenginiai gali būti idealiu sprendimu namams ir įmonėms. Jie kompaktiški, šildo efektyviai naudodami energiją ir juos lengva adaptuoti taip, kad būtų galima įrengti butuose, namuose ir komercinės paskirties patalpose. O „Aquarea“ šilumos surblių sistemą įrengus šilumą generuojančiose įmonėse, pavyzdžiui, restoranuose, šią atliekančią šilumą galima panaudot energijos naudojimo efektyvumui dar labiau padidinti.

Atvejo analizė: restoranas „Carluccio’s“
JK pirmaujančiame Itališko maisto restorane „Carluccio’s“ buvo norima įrengti sistemą, kuri užtikrintų norimo tinkamos temperatūros karšto vandens kiekio gamybą ir tuo pačiu sumažinti išlaidas energijai. Pasikonsultavus su „Carluccio’s“ buvo nuspręsta, kad tinkamiausia vieta būtų jų naujasis restoranas Medouholo prekybos centre, Šefilde, nes jis pasižymi tinkamomis savybėmis, kurių reikia „oras-vanduo“ šilumos siurblių sistemai įrengti. Ankstesniuose šio tinklo restoranuose buvo įrengta tradiciškesnė 12 kW boilerių sistema. FWP įrengė 12 kW „Aquarea T-CAP“ „mono bloc“ bloką, dėl kurio laisvas oras iš virtuvės pastogės erdvės galėjo būti perduotas pro kondensavimo bloką ir tokiu būdu bus užtikrintas optimalios temperatūros karšto vandens tiekimas. Sistema pasižymi dideliu efektyvumo koeficientu (COP) ir iš kiekvieno panaudoto kW energijos vieneto grąžina ne 4 kW energijos. Tai reiškia, kad „Aquarea“ yra žymiai ekonomiškesnė, palyginti su tradicine šildymo sistema. Kai „Carluccio’s“ Šefildo restoraną palygino su vienu iš savo panašaus dydžio turimų restoranų, buvo pastebėtas žymus energijos sąnaudų sumažėjimas. Jų restorane Lidse vandens pašildymas kainuoja 3 782 £, o Medouholo restorane atitinkama kaina buvo tik 951 £. Dėl tokio ekonomiškumo šis restoranas investicijas sugrąžins maždaug per 2 metus, o jo COP siekia maždaug 3,91.

aquarea imonems 1

 

aquarea imonems 2

Restoranas su „Aquarea“

Jei norite, kad jūsų įmonė sutaupytų, „Aquarea“ yra tinkamas pasirinkimas! Idealiai tinkantys šildyti, vėsinti ir dideliam 65 °C temperatūros karšto vandens kiekiui gaminti „Aquarea“ įrenginiai užtikrina sparčią investicijų grąžą ir mažą CO2 išskyrimą.

Pagrindiniai aspektai

 • Efektyviai gamina karštą vandenį;
 • Sparti investicijų grąža;
 • Lengvas valdymas;
 • Kaskadinis valdymas užtikrina didesnį sistemos patvarumą.

aquarea imonems 1

Prekybos centras su „Aquarea“
Šilumos siurblių technologija yra keičiamo dydžio, todėl ją galima įrengti įvairių dydžių pastatuose ir juose įgyvendinti mažos ir didelės apimties šildymo sprendimus. Be to, ši technologija nekenksminga aplinkai, palyginti su esamomis technologijomis, ji pasižymi įrodomu energijos naudojimo ekonomiškumu ir mažesnėmis emisijomis, taip pat daugeliu atveju ji užtikrins mažesnes veiklos sąnaudas, palyginti su iškastinio kuro alternatyvomis.

Galima integruoti vandens sistemoje
Lengva prijungti prie esamos sistemos:

 • Ventiliatorinės spiralės;
 • Grindų šildymas;
 • 4 krypčių ir 2 krypčių konvektoriai;
 • Buitinio karšto vandens rezervuarai;
 • Didelis efektyvumas;
 • Labai geras dalių apkrovos valdymas;
 • Kaskadinis valdymas užtikrina didesnį sistemos patvarumą.

Panasonic šilumos siurbliai

UAB "SVEO grupė"

Dubysos g. 60A, LT-94107 Klaipėda

| +370 611 22484

Įmonės kodas: 303243067

PVM mokėtojo kodas: LT100008892110

AB "Swedbank", banko kodas 73000

A/s: LT32 7300 0101 3818 8299